کنگره شهدای کارمند هرمزگان برگزار شد
   چاپ
۰۹:۱۵ - سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ / شماره : 563 / تعداد نمایش : 322

کنگره شهدای کارمند هرمزگان با تجلیل از خانواده معظم شهدای کارمند در حسینیه ثارالله سپاه در بندرعباس برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان، کنگره شهدای کارمند استان هرمزگان از جمله ۳ شهید مخابرات هرمزگان، شامگاه دوشنبه با حضور گسترده مردم بندرعباس و خانواده شهدا و همچنین استاندار هرمزگان، سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد (ع) و مدیر مخابرات منطقه هرمزگان و مدیران دیگر دستگاه‌ها برگزار شد.

مهندس یگانه در حاشیه این کنگره با اشاره به اهمیت زنده نگاهداشتن یاد و خاطره همه شهدا در جامعه و تاثیر آن بر ارتقای سرمایه‌های اجتماعی در جامعه، تصریح کرد: اگر بتوانیم طریقت خودمان را با الگوگیری از زندگی شهدا تعیین و طی کنیم، یقینا رضایت پروردگار نیز میسر خواهد شد.

وی عنوان کرد: یاد و خاطره همه شهدای کارمند استان از جمله شهیدان والامقام حسین عامری، عبدالله حجتی و رستم صفاجویان همواره با ما همراه خواهد بود و ما وظیفه داریم تا راه شهدا را که همانا تبعیت از ولایت و خدمت صادقانه به مردم بود را با جدیت و افتخار ادامه دهیم.

مهندس یگانه بیان داشت: تلاش برای تقویت کارآمدی نظام جمهوری اسلامی و گره‌گشایی از مشکلات مردم وظیفه امروز همه ما در ساختارهای اداری است و باید با تاسی به شهدا، تلاش‌مان را در این راه دوچندان کنیم.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان، کنگره شهدای کارمند استان هرمزگان به همت استانداری هرمزگان و سپاه امام سجاد(ع) برگزار و در پایان از خانواده این شهدای والا مقام تجلیل شد.


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .