کنترل پروژه میدانی شاخص های مخابراتی جزایر قشم، ابوموسی و هرمز برگزار شد

۲۸ خرداد ۱۳۹۸

مهندس یگانه :

همدلی و پشتکار همه کارکنان در انجام به موقع کنترل پروژه ها نقش مهمی در پیشبرد اهداف سازمانی و رشد و تعالی شرکت دارد .

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه، پنجمین جلسه کنترل پروژه و تبیین سیاستهای کلی و استراتژی جزایر سه گانه استان با حضور مهندس امیر یگانه مدیر مخابرات منطقه و روسای مخابرات قشم،هرمز و ابوموسی در مخابرات شهرستان قشم برگزار و ضمن بررسی وضعیت فعلی برنامه های در دست اجرا ،تصمیمات ویژه ای با رویکرد بهبود فرآیندهای خدمت رسانی به مردم اتخاذ شد.

مهندس یگانه مدیر مخابرات منطقه هرمزگان و هیئت همراه در ابتدای ورود به شهرستان قشم با حضور در گلزار شهدای گمنام این شهرستان با آرمانهای والای شهیدان تجدید میثاق کردند.

مدیر مخابرات منطقه سپس با حضوردر جمع کارکنان مخابرات شهرستان قشم از نزدیک در جریان نظرات و مشکلات آنان قرار گرفت که تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد.

مهندس یگانه در این نشست انجام کنترل پروژه و تعیین مجری در کارگروه های مختلف را حائز اهمیت خواند و تصریح کرد :

همدلی و پشتکار همه کارکنان در انجام به موقع کنترل پروژه ها نقش مهمی در پیشبرد اهداف سازمانی و رشد و تعالی شرکت دارد که امیدوارم با توکل به خداوند متعال، موفق­تر از گذشته حرکت کنیم .

وی بهره‌وری و سودآوری هر سازمان را به میزان قابل توجهی به شناخت همه کارکنان با محصولات نوین مخابراتی دانست و یادآور شد :

باید تلاش در زمینه بررسی وشناسایی منابع در آمدی و وضعیت کانالهای فروش دوچندان شود تا بتوانیم با تقویت کانالهای فروش وارتباط موثر با مشتریان شاهد در آمد بیشتر وارایه سرویس های با کیفیت باشیم .

 دیدار با حجت الاسلام میثم تارم امام جمعه وعلیرضا نصری فرماندارشهرستان قشم از دیگر برنامه های مدیرمخابرات منطقه و هیئت همراه در سفر به شهرستان قشم بود. در این دیدارها ارایه راهکارهای مناسب در جهت بهبود وضعیت و افزایش سطح کیفی خدمات مخابراتی به مردم و و زیرساخت های لازم برای توسعه پایدار ارتباطات در شهرستان قشم مورد بحث و بررسی قرار گرفت .