کنترل پروژه میدانی شاخص های مخابراتی جزایر قشم، هرمز و ابوموسی برگزار شد

۳۰ تیر ۱۳۹۷

سومین جلسه کنترل پروژه و تبیین سیاستهای کلی و استراتژی جزایر سه گانه استان با حضور مهندس امیر یگانه مدیر منطقه در جزیره قشم برگزارشد.

کنترل پروژه میدانی شاخص های مخابراتی جزایر  قشم، هرمز و ابوموسی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه، سومین جلسه کنترل پروژه و تبیین سیاستهای کلی و استراتژی جزایر سه گانه استان با حضور مهندس امیر یگانه مدیر مخابرات منطقه و روسای مخابرات قشم،هرمز و ابوموسی در مخابرات شهرستان قشم برگزار و تصمیمات ویژه ای با رویکرد بهبود فرآیندهای خدمت رسانی به مردم اتخاذ شد.

در این نشست وضعیت فعلی برنامه های در دست اجرا تشریح و مشکلات و مسائل مخابراتی و ارتباطی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مهندس یگانه در این جلسه تلاش، همدلی و همکاری کارکنان را  زمینهساز توسعه و پیشرفت مخابرات استان دانست و عنوان کرد: همدلی و پشتکار همه کارکنان نقش مهمی در پیشبرد اهداف سازمانی و رشد و تعالی شرکت دارد که امیدوارم با توکل به خداوند متعال، موفق­ تر از گذشته حرکت کنیم .

مدیر منطقه هرمزگان فروش بیشتر و ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت را در راستای کسب درآمد حائز اهمیت خواند و خاطر نشان کرد:

یکی از رسالت های خطیر مخابرات منطقه ارائه خدمات مطلوب به مشتریان است که باید با استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود، ضمن فراهم آوردن امکانات و خدمات با کیفیت برای متقاضیان و مشتریان، در پیشبرد اهداف کلان سازمان گام برداریم.

وی همچنین مشارکت همه مجموعه رادر جهت وصول مطالبات امری مهم دانست و یادآورشد : تلاش حداکثری همکاران جهت وصول مطالبات،موجب پیشرفت روند برنامه های اجرائی شرکت می شود .

مدیر مخابرات منطقه سپس با حضوردر جمع کارکنان مخابرات شهرستان قشم از نزدیک در جریان نظرات و مشکلات آنان قرار گرفت که تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد.