کنترل پروژه میدانی شاخص های مخابراتی ادارات بندرعباس ، حاجی آباد و خمیر در شهرستان حاجی آباد برگزار شد

۱۳ دی ۱۳۹۶

کنترل پروژه میدانی شاخص های مخابراتی ادارات بندرعباس ، حاجی آباد و خمیر در شهرستان حاجی آباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه، دومین جلسه کنترل پروژه و هم اندیشی تبیین سیاستهای کلی و استراتژی مخابرات منطقه با حضور مهندس امیر یگانه مدیر منطقه هرمزگان ،معاونین ،مدیران و روسای ادارات مخابرات شهرستانهای بندرعباس ،حاجی آباد و خمیر در شهرستان حاجی آباد برگزار شد .
در این نشست وضعیت فعلی برنامه های در دست اجرا ء تشریح و مشکلات و مسائل مخابرات شهرستانهای بندرعباس ، حاجی آباد وخمیر ، مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
مهندس یگانه مدیر مخابرات منطقه هرمزگان و هیئت همراه در ابتدای ورود به شهرستان حاجی آباد با حضور در گلزار شهدای این شهرستان با آرمانهای والای شهیدان تجدید میثاق کردند .
مهندس یگانه مدیر منطقه همچنین با حضور در جمع کارکنان مخابرات شهرستان حاجی آباد از نزدیک در جریان نظرات و مشکلات آنان قرار گرفت که تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید .
دیداربا جهانگیری فرماندار شهرستان حاجی آباد آخرین برنامه مهندس یگانه در این سفر بود.
در این دیدار مهندس یگانه با بیان اینکه مشکلات و مسائل هر شهرستان به تفکیک در دستورکار قرار دارد و مصوبات جلسه قبلی هر هفته پیگیری می شود ،وصول مطالبات را یکی از خواسته های مخابرات منطقه دانست و عنوان کرد : با وصول مطالبات می توان به توسعه ای پایدار دست یافت و در راستای خدمت رسانی و ارائه خدمات با کیفیت جهت مشتریان گام برداشت .
جهانگیری فرماندار شهرستان حاجی آباد نیز ضمن تشکر از حضور مدیر منطقه و هیئت همراه در شهرستان حاجی اباد ، مهندس یگانه را مدیری توانمند و لایق درحل مسائل و مشکلات ارتباطی استان خواند و تصریح کرد : پیگیری مجدانه مهندس یگانه در حل مسائل و مشکلات ارتباطی و تعاملات سازنده مخابرات منطقه با فرمانداری شهرستان حاجی آباد، مسیر را جهت مرتفع نمودن خواسته های مردم و توسعه شبکه های مخابراتی و ارتباطی در این شهرستان هموار می کند.