پیام مهندس امیر یگانه به مناسبت نیمه شعبان
   چاپ
۱۰:۳۵ - دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ / شماره : 816 / تعداد نمایش : 173

مهندس یگانه مدیر منطقه در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان را تبریک گفت .

متن این پیام به شرح ذیل می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا بقیه ا…

 این عشق آتشین زدلم پاک نمی شود / مجنون به غیر خانه ی لیلا نمی شود

بالای تخت یوسف کنعان نوشته اند / هر یوسفی که یوسف زهرا(س) نمی شود

 

این روزها و در آستانه طلوع خورشید عالم تاب منجی عالم بشریت، عدالت گستر جهان،روح ایمان وتجلی قرآن، حضرت بقیه ا….الاعظم(عج) همه جا غرق در شادی و سرور می شود و دست های نیایش از آستین نیاز در می آیند تا به سوی آسمان پر کشند.

عالم آفرینش و هستی همه در انتظار منجی بشریت هستند،این انتظار در جان و دل همه آحاد بشر به ودیعت نهاده شده تا چشم به راه بودن انسانها بر بلندای تاریخ باشد. امامی که ظهورش نویدبخش رهایی انسان های در بند ظلم و ستم و گسترش عدل و داد در این جهان است . بی شک وظیفه ی منتظران واقعی است که برای ظهورش دست به دعا برداشته و با عمل صالح زمینه های ظهور را مهیا نمایند .

اینجانب فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، ستاره سپهر ولایت، برافرازنده پرچم حق و عدالت و احیاگر آئین محمدی (ص) ،حضرت حجت بن الحسن العسکری ارواح العالمین له الفداء را به محضرمقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای، و همه منتظران آن حضرت تبریک عرض کرده . از خداوند متعال تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروزی و سربلندی همه مستضعفان عالم را مسئلت دارم. ، امیدوارم تحت رهبریهای حکیمانه حضرت امام خامنه ای (دام عزه) از سربازان واقعی آن حضرت باشیم.

امیر یگانه

مدیر منطقه


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .