پیام مهندس امیریگانه به مناسبت گرامیداشت ایام الله ۱۴ و۱۵ خرداد
   چاپ
۰۹:۰۹ - یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ / شماره : 954 / تعداد نمایش : 159

مهندس یگانه مدیر منطقه مخابرات هرمزگان با صدور بیانیه‌ای بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره و تجدید عهد و میثاق با آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی تاکید کرد.

به مناسبت چهاردهم خرداد سالروز رحلت جانسوز بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و در آستانه سالروز قیام پانزدهم خرداد، مهندس یگانه مدیر منطقه مخابرات هرمزگان با صدور بیانیه‌ای بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره و تجدید عهد و میثاق با آرمانهای آن امام همام تاکید کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوستان و دشمنان انقلاب بدانند راه ما، همان راه امام خمینى (ره) خواهد بود.

                                                                       (مقام معظم رهبری)

 چهاردهم و پانزدهم خرداد‌ماه در تاریخ انقلاب اسلامی از رخداد‌های الهام بخشی است که با نام و شخصیت ابرمردی پیوند خورده است که احیاء‌گر اسلام ناب محمدی (ص) و منشاء  قدرت و اراده در جهبه حق‌طلبان و آزاد‌یخواهان جهان برابر نظام سلطه و استکبار نام گرفته است.۱۵ خرداد یادآور روزی است که ملت مسلمان ایران در دفاع از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی سینه سپر کردند و در مقابل آماج گلوله‌های دشمن سرافرازانه ایستادند تا اسلام و ارزش‌های ناب اسلامی ماندگار باشد .این روز به عنوان مبدا نهضت اسلامی مردم ایران لقب گرفته است ونقطه عطفی در تاریخ مبارزات علیه استبداد و استعمار که با نام و اندیشه ی امام خمینی (ره) پیوندی ناگسستنی دارد و مردم ایران اسلامی همیشه ثابت کردند که همچون سال ۴۲ پای ارزشهای ناب انقلاب ایستاده اند و از این مسیر منحرف نخواهند شد.

همچنین۱۴خرداد یادآور واقعه فراموش نشدنی است که امت اسلامی در عروج روح بلند آسمانی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) این حقیقت همیشه زنده تاریخ، غمگین است. عظمت، شأن حضرت امام(ره) برای همه جهانیان مسلم است چرا که این مرد الهی با غیرت دینی پیش قدم مبارزه علیه طاغوتیان و استکبار جهانی شد و همانند خورشیدی از آسمان امید ملت ایران ظهور یافت.

مدیریت و کارکنان مخابرات منطقه  هرمزگان بار دیگر پیمان می‌بندند تا در صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند امام (ره) و شهدای میهن اسلامی و پیرو منویات خلف صالح امام امت، فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) برای تحقق عدالت اجتماعی و ارزش‌های انقلاب اسلامی در سال حمایت از کالای ایرانی گام بردارند.

 

امیر یگانه

مدیر منطقه

 


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .