پیام مدیر منطقه هرمزگان به مناسبت دهه مبارک فجر
   چاپ
۱۳:۴۶ - چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ / شماره : 315 / تعداد نمایش : 366
مهندس امیر یگانه مدیر مخابرات منطقه هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن ماه پیام تبریکی صادر کرد.

 به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان،متن پیام مهندس یگانه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا
حق آمد و باطل از میان رفت؛ به یقین باطل از میان رفتنى است (سوره اسراء، آیه ۸۱ )

 

ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی ،تجلی شکوهمندحماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جهانیان طنین‏ انداز کرد، یاد آور رهبری حیات بخش رهبر کبیر انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران که ۳۹ سال پیش در چنین روزهایی، طوفان سهمگین انقلاب اسلامی، بساط پوشالی طاغوت و طاغوتیان را در هم شکست و ملتی را به اوج شکوه و شوکت رساند. انقلابی که به عنوان معجزه بزرگ قرن، موازنه ها در منطقه و جهان را بر هم زد و خونی تازه را در رگ های مسلمانان و آزادی خواهان جهان جاری ساخت ، این حقیقت را برای جهانیان آشکار کرد که جمهوری اسلامی ایران بر اساس اصول استقلال و عدم وابستگی به بیگانگان و مقاومت در برابر نظام سلطه و استکبار، ابهت مدعیان ابر قدرتی در جهان را در هم می شکند  و تقارن ایام فاطمیه با بزرگداشت پیروزی انقلاب، نه تنها از شکوه این روزها نمی کاهد بلکه تاکید آشکاری است که  این انقلاب از تعالیم و آموزه های  فاطمی سرچشمه می گیرد.

اینجانب ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و به شکرانه سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، خالصانه ترین درود و سلام های خود را به روح و روان پاک و مطهر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران ، شهدا و ایثارگران گرانقدر دوران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعین حرم وتمامی خدمتگذاران صدیق نظام تقدیم می کنم . عزت و سربلندی روز افزون ایران اسلامی را از خداوند منان خواهانم.

امیر یگانه

مدیر منطقه مخابرات هرمزگان


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .