هشتمین جلسه هم اندیشی در مخابرات منطقه هرمزگان برگزار شد
   چاپ
۱۸:۰۶ - چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ / شماره : 1031 / تعداد نمایش : 193

هشتمین جلسه هم اندیشی و تبیین سیاست و برنامه های جاری با هدف برنامه ریزی و ارائه راهکارهای لازم جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان، هشتمین جلسه هم اندیشی و تبیین سیاست و برنامه های جاری با حضورمهندس امیر یگانه مدیر منطقه، معاونین،مدیران و کارکنان، با هدف برنامه ریزی و ارائه راهکارهای لازم جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.

در این نشست مهندس یگانه با اشاره به اینکه همه ما در فروشگاه بزرگی بنام مخابرات مشغول خدمت هستیم عنوان کرد: هرچه کارمندان با محصولات فروشگاه آشنائی بیشتری داشته باشند فروش محصول بالاتر می رود که در نتیجه درآمدو نقدینگی ما نیز افزایش می یابد. مدیر منطقه هرمزگان وصول مطالبات در تلفن های ثابت و همراه راحائز اهمیت خواند و یادآورد شد : وصول مطالبات باید در اولویت قرار گیرد و استراتژی ما در سال جدید وصول مطالبا ت و کسب درآمد بیشتراست. مهندس یگانه سپس به فرمایشات مقام معظم رهبری در پیام نوروزی مبنی بر حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: پیگیری طرحهای مشارکتی یکی از قدم هائی است که  مخابرات استان در جهت حمایت از کالای ایرانی برداشته است .  

مدیر منطقه هرمزگان همچنین با اشاره برگزاری مجمع سالیانه شرکت مخابرات ایران از مهندس سید مجید صدری مدیر عامل مخابرات ایران به جهت حمایت ایشان از مخابرات منطقه هرمزگان تشکر وقدردانی کرد . در ادامه این جلسه از پنج خانواده همکاران متوفی با اهداء هدیه ولوح تقدیر دلجوئی شد .

در پایان و در راستای برقراری ارتباط نزدیک و دریافت نقطه نظرات، دیدگاه‌ها و پیشنهادات و انتقادات ،کارکنان در موضوعات مختلف سؤالات ، راهکارها ، وانتظارات خود را مطرح کردند که مهندس یگانه  به سوالات مطروحه پاسخ داد.


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .