هجدهمین جلسه هم اندیشی مخابرات منطقه هرمزگان برگزارشد

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

مهندس یگانه :

باید تمام فرایندهایی که منجر به رونق تولید می گردد ،تسهیل شود.

هجدهمین جلسه هم اندیشی مخابرات منطقه هرمزگان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان،هجدهمین جلسه هم اندیشی، تبیین و تشریح سیاست های مخابرات منطقه با حضور معاونین،مدیران وکارکنان، با هدف تعامل بیشتر با کارکنان و ارائه راهکارهای لازم جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.

مهندس یگانه مدیر منطقه در ابتدای این مراسم که همراه با جشن باشکوه میلاد پرخیر و برکت منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) بود ، ضمن تبریک این ایام مبارک خاطر نشان کرد : پیروی از امام عصر عج با پیروی از منویات مقام معظم رهبری امکان پذیر است. وی با اشاره به نام گذاری سال ۹۸ از سوی رهبرمعظم انقلاب بنام سال رونق تولید تصریح کرد: باید تمام فرایندهایی که منجر به رونق تولید می گردد ،تسهیل شود.مدیر منطقه هرمزگان سپس با ارائه گزارشی از عملکرد مطلوب همکاران در سال ۹۷ قدردانی کرد و افزود :

خوشبختانه در سال گذشته با تلاش و پشتکار شبانه روزی و کارگروهی توانستیم، در جمیع شاخصهای کشور عملکرد مطلوبی داشته باشیم. مهندس یگانه با اشاره به اینکه اگر کار برای رضای خدا باشد برکت را وارد سیستم می کند یادآور شد :اگر می‌خواهیم خدمتی ماندگار شود باید نیت را صادقانه  کرد و تنها رضای خداوند را در نظر گرفت .

در  این جلسه  از ۱۵ نفر از بازنشستگان،با اهداء لوح تقدیروسکه قدرانی بعمل آمد. همچنین از ۵روحانی شهرستانهای بندرعباس ،رودان ،میناب و ازافرادی که در نظام پیشنهادات بیشترین پیشنهاد را ارائه کرده بودند با  اهداء لوح تقدیر، و هدایائی تجلیل شد .

گفتنی است هیجدهمین جلسه هم اندیشی همزمان از طریق ویدئو کنفرانس در مخابرات شهرستانهای توابع قابل رویت بود .