نهمین جلسه هم اندیشی در مخابرات منطقه هرمزگان برگزار شد
   چاپ
۱۴:۵۴ - چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ / شماره : 1260 / تعداد نمایش : 122

نهمین جلسه هم اندیشی و تبیین سیاست و برنامه های جاری، با هدف برنامه ریزی و ارائه راهکارهای لازم جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان، نهمین جلسه هم اندیشی و تبیین سیاست و برنامه های جاری با حضورمهندس امیر یگانه مدیر منطقه، معاونین،مدیران و کارکنان، با هدف برنامه ریزی و ارائه راهکارهای لازم جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.

در ابتدای این نشست مهندس یگانه با اشاره به ارزیابی درآمد عملیاتی وعملکرد مطلوب مخابرات منطقه در سطح کشورخاطر نشان کرد: این موفقیت حاصل همدلی و تلاش مضاعف همه مجموعه مخابرات منطقه است که برای حفظ و پایداری این موفقیت باید جهادی کار کرد و روند برگزاری جلسات هم اندیشی جهت تعامل و همفکری از ﻃﺮﯾﻖ ﺑﻬﺮه ﻣﻨﺪی از ﺗﺠﺮﺑﯿﺎت یکدیگر ،مستمر باشد .

مدیر منطقه مخابرات سپس به فرمایش حضرت امام علی (ع) در خصوص اهمیت اخلاق مداری اشاره کرد وعنوان کرد: به فرموده مولای متقیان حضرت امام علی (ع) اخلاق سرمایه است در نتیجه برای ارائه خدمات با کیفیت به مشتری و فروش و درامد بیشتر،باید رعایت این اصل مهم در اولویت قرار گیرد و با صبر و حوصله و متانت با مشتری برخورد کنیم ،چرا که عوامل فروش محصولات مخابرات منطقه در واقع نمایندگان شرکت محسوب میشوند و ما هیچ حقی نداریم که با مشتری برخورد بدی داشته باشیم .

مدیر منطقه هرمزگان راه رسیدن به اهداف کلان شرکت را تعامل و همکاری همه مجموعه دانست و افزود : همدلی و پشتکار همه کارکنان نقش مهمی در پیشبرد اهداف سازمانی و رشد و تعالی شرکت دارد ووحدت و همکاری به همراه صبر و توکل به خداوند متعال عاملی است که باعث پیشرفت در کار و رسیدن به اهداف عالیه شرکت می گردد.

 در ادامه این جلسه از ده نفر از بازنشستگان مخابرات منطقه با اهداء هدیه ولوح تقدیر تجلیل شد،سپس در راستای برقراری ارتباط نزدیک ودریافت نقطه نظرات، دیدگاه‌ها ،پیشنهادات و انتقادات ،کارکنان در موضوعات مختلف سؤالات ، راهکارها ، وانتظارات خود را مطرح کردند که مهندس یگانه  به سوالات مطروحه پاسخ داد.

 


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما