نشست صمیمانه مهندس امیر یگانه مدیر مخابرات منطقه هرمزگان با همکاران بازنشسته
   چاپ
۱۵:۰۲ - یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ / شماره : 835 / تعداد نمایش : 187

صبح امروز مورخ ۹۷/۲/۱۶، تعدادی از بازنشستگان، با مهندس امیر یگانه مدیر منطقه  دیدار و مسائل و دیدگاه‌های خود را از نزدیک با وی مطرح کردند.

به گزارش روابط عمومی ، صبح امروز مورخ ۱۶/۲/۹۷، تعدادی از بازنشستگان، با مهندس امیر یگانه مدیر منطقه دیدار و مسائل و دیدگاه‌های خود را از نزدیک با وی مطرح کردند.

در ابتدای این نشست صمیمی مهندس یگانه، ضمن خوشامدگویی وقدردانی از زحمات و تلاش های صادقانه و ارزشمند همکاران بازنشسته برای آنان آرزوی سلامتی و طول عمرکرد واظهار امیدواری کرد بتوانیم از تجربیات گرانبهای آنان به نحو مطلوبی بهره مند شویم .

مدیر منطقه سپس مسائل رفاهی بازنشستگان و خانواده آنان را از مسائل با اهمیت و اولویت دار خواند و عنوان کرد: ارج نهادن به جایگاه و منزلت بازنشستگان از اولویت های اصلی برنامه کاری ماست .

در ادامه تنی چند از بازنشستگان به نیابت از مابقی حضار،مشکلات خود و سایرین را مطرح کردند وخواستار توجه بیشتر به قشر بازنشسته شدند.

مشکلات و موانع ارائه خدمات درمانی،پرداخت وام های صندوق بر اساس زمان بازنشستگی،صدور کارت شناسایی بازنشستگان،ایجاد طرح پرداخت ذخیره مرخصی بازنشستگان،تشکیل کانون بازنشستگان و از اهم مطالباتی بود که بازنشستگان بدان ها اشاره داشتند.

در پایان مهندس یگانه در راستای رفع مسائل جاری، قول مساعدت و پیگیری داد.


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما