مهندس صدری : سردار سرلشکر قاسم سلیمانی ،سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد

۱۴ دی ۱۳۹۸

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران شهادت سردار بزرگ اسلام و انسان آزادی‌خواه را به همه امت اسلامی بویژه ملت قدرشناس ایران اسلامی تسلیت گفت .

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با تسلیت شهادت سردار بزرگ اسلام و انسان آزادی‌خواه را  به همه امت اسلامی بویژه ملت قدرشناس ایران اسلامی گفت:  این شهادت مظلومانه را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی  خامنه‌ای، نیر تسلیت می‌گویم و از درگاه حضرت حق، علو درجات را برای آن مجاهد فی سبیل‌الله ، مسالت می دارم.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سید مجید صدری مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ضمن تسلیت به ملت ایران از درگاه حضرت حق برای این فقید سعید، علو درجات و برای بازماندگان ایشان، صبر و سلامتی آرزو کرد .

وی با بیان اینکه شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس ایران اسلامی را در غم و ماتم فرو برد. افزود : هیات مدیره و مدیران این شرکت ضمن تسلیت به ملت ایران برای روان پاک و مطهر این سردار بزرگ علو درجات و برای بازماندگان معززو همه همرزمان و همراهان او از درگاه حضرت حق جل و علا، صبر جمیل و اجر جزیل مسالت دارند  .

لازم به یاد آوری ست حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای ،رهبر انقلاب پیامی به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز ایران!

سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیبه‌ی شهیدان، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم، و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیه‌الله‌ارواحنافداه و به روح مطهر خود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض می‌کنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوه‌ی الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌ و نیز همه‌ی دشمنان – بدانند خط جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است، فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد.

ملت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او به‌ویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام می‌کنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم .

سیدعلی خامنه‌ای

۱۳دیماه ۱۳۹۸