مهندس امیر یگانه :روحیه بسیجی گشایش‌گر راه خدمت به مردم است/امنیت و پیشرفت کشور را مدیون شهداییم

۰۶ آذر ۱۳۹۸

بیست و پنجمین نشست هم اندیشی با هدف تعامل بیشتر با کارکنان در سالن اجتماعات برگزار شد.

با حضور معاونین، مدیران و کارکنان، بیست و پنجمین نشست هم اندیشی مخابرات هرمزگان با هدف تعامل بیشتر با کارکنان در سالن اجتماعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان، مهندس امیر یگانه مدیر منطقه در ابتدای این جلسه با اشاره به پنجم آذر ماه آغاز هفته بسیج و تبریک این روز، عنوان کرد: بی شک آرامش، آسایش و امنیت امروز، مرهون خون شهدا، جانبازان، بسیجیان است و ما هر چه در توان داریم باید برای حفظ این راه و تداوم آن نثار کنیم.

وی داشتن تفکر بسیجی و روحیه جهادی را یکی از شاخصه های بسیار کارآمد در پیشبرد اهداف شرکت عنوان کرد و افزود:

یک بسیجی با روحیه ای جهادی همیشه وسط میدان است و اگر کار ، جهادی و فقط برای کسب رضایت خداوند متعال انجام گیرد، موفقیتی پایدار و بزرگ حاصل می شود و برکت را وارد بدنه شرکت می کند.

 مدیر مخابرات منطقه هرمزگان صداقت، انصاف، مسوولیت پذیری و پایبندی به تعهدات اخلاقی در برخورد با یکدیگر و رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده شرکت را بسیار حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: رفتار مبتنی بر صداقت و همدلی از شاخص های اصلی جذب مشتری و افزایش فروش محصول است که علاوه بر کسب رضایت‌مندی مشتری، شرکت را در دستیابی به جایگاه مطلوب و سودآوری بیشتر یاری می کند.

وی با بیان این که همه ما باید در جایگاهی که قرار داریم به فکر تعالی سازمانی باشیم، تصریح کرد: احترام به مردم و تسریع در رفع مشکلات آنها و حرکت در جهت رضایتمندی آنان حرکت کردن در مسیر شهدا است.

در ادامه این نشست از ۱۵ نفر از بازنشستگان تقدیربه عمل بعمل آمد و همچنین جمعی از همکاران پرتلاش  مخابرات منطقه نیز مورد تجلیل قرار گرفتند.

گفتنی است بیست و پنجمین جلسه هم اندیشی همزمان از طریق ویدئو کنفرانس در مخابرات شهرستانهای توابع نیز قابل رویت بود.