مهندس امیر یگانه : اخلاص شهید سردار سلیمانی در راه خدمت به اسلام و بشریت ، راز جاودانگی او در دلها شد

۱۸ دی ۱۳۹۸

در بیست و ششمین جلسه هم اندیشی ، یاد و خاطره سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان بیست و ششمین جلسه هم اندیشی با حضور معاونین، مدیران و کارکنان با هدف برنامه ریزی و ارائه راهکارهای لازم جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.

مهندس امیر یگانه مدیر منطقه در ابتدای این جلسه با تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش خاطر نشان کرد : به فرموده مقام معظم رهبری شهادت مزد و پاداش سالها مجاهدت و رشادت این سردار بزرگ بود . وی افزود : جانفشانی و ایثار مثال زدنی سردار در راستای دفاع از میهن و حفظ ارزشهای انقلاب بر کسی پوشیده نیست . اخلاص شهید در راه خدمت به اسلام و بشریت راز جاودانگی او در دلهاست . مدیر مخابرات منطقه هرمزگان، سردار حاج قاسم سلیمانی را نمونه یک الگوی عملی برای تمام خدمت گزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد : اگر در خدمت به مردم و انجام وظیفه فقط رضایت خداوند مد نظر باشد ، هیچ  مانعی نمی تواند ما را از دستیابی به اهداف بزرگ باز دارد.

مهندس یگانه در ادامه این جلسه به وقوع  سیل در شهر  گاوبندی (پارسیان ) اشاره کرد و عنوان کرد : در آذر ماه سالجاری ، بارندگی شدید منجر به وقوع سیل شدید در شهر  گاوبندی (پارسیان ) شد ، در اثر  این سیل ، شبکه فیبر نوری و ارتباطات در چندین نقطه قطع شد که بلافاصله با اعزام اکیپ فنی و پشتیبانی مخابرات منطقه در کمترین زمان و با تلاش خستگی ناپذیر همکاران ارتباطات مجدد برقرار شد ،این عملکرد ارزشمند نیز با تقدیر استاندار استان دکتر همتی همراه بود .  

مدیر منطقه سپس با اشاره به برگزاری کنگره بین المللی ۱۵۰۰ شهید استان و نقش پر رنگ مخابرات منطقه در ارائه خدمات ارتباطی اعم از ثابت، همراه و دیتا تصریح کرد : ارائه کامل و با کیفیت خدمات ارتباطی در کنگره ۱۵۰۰ شهید استان برگ زرین دیگری در تاریخ افتخارات مخابرات منطقه بود .

ایشان به نزدیک بودن زمان انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه  سال جاری اشاره کرد و یادآور شد : باید در جهت حفظ و پایداری و امنیت شبکه ارتباطی جهت برگزاری هر چه بهتر و باشکوه تر انتخابات در اسفند ماه سال جاری تلاش کرد .

مهندس یگانه همچنین از نقش مخابرات منطقه در کمک به ترافیک شهری به عنوان بزرگترین معضل شهر نشینی با جابجائی سایت بنکداران گفت و عنوان کرد : با راه اندازی خدمات ارتباطی نظیر FTTHو  sip phone در حاشیه شهر بندرعباس امکان ارائه خدمات ارتباطی با کیفیت و سرعت بالا در این نقطه از شهر برای شهروندان فراهم شد.

در انتها حاضرین به طرح دیدگاهها، نظرات و سوالات خود پرداختند که مهندس یگانه مدیر منطقه و مسئولین مربوطه به پرسشهای مطرح شده در زمینه های مختلف پاسخ دادند.