مخابرات هرمزگان ششم کشور شد/ ارتقای ۲۵ پله‌ای در جمیع شاخص‌های ارتباطی

۲۹ آبان ۱۳۹۷

بر پایه رتبه بندی استان ها در ارزیابی اداره کل راهبرد مخابرات ایران، مخابرات منطقه هرمزگان با ۲۵ پله صعود به جایگاه ششم کشور دست یافت.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان، در تازه‌ترین ارزیابی اداره کل راهبرد شرکت مخابرات ایران و امتیازبندی نهایی ارزیابی ۶ ماهه مناطق مخابراتی کل کشور، مخابرات منطقه هرمزگان در جمیع شاخص‌های مخابراتی اعم از توسعه‌ای و نگهداری، کیفیت ارتباطات، مالی و عملکردی با ۲۵ پله صعود به رتبه ششم کشور دست یافته است.

رشد شاخص‌های ارتباطی و کیفیت‌بخشی به ارائه خدمات، تلاش برای رضایت‌مندی مردم، بهبود خدمات آنتن‌دهی، گسترش شبکه به مناطق محروم از جمله موضوعات هدف‌گذاری شده مخابرات منطقه هرمزگان در دوره مدیریت جدید آن بوده که با ارتقای رتبه‌های ارزیابی در مقایسه با دیگر استان‌ها همراه بوده است.

امیر یگانه مدیر مخابرات منطقه هرمزگان در این زمینه اظهار داشت: حاصل همت و تلاش جمعی خانواده مخابرات هرمزگان و اولویت‌بندی موضوعات مورد مطالبه از سوی مردم و انجام کنترل پروژه های منظم با استفاده از زنجیره انسانی در بدنه مخابرات به صورت میدانی و عزم جدی برای خدمت‌ همه‌جانبه سبب شد تا بتوانیم در جمیع شاخص‌های مخابراتی با یک جهش  بسیار عالی به رتبه ششم کشور دست یابیم.

وی افزود: تلاش‌مان را تا رساندن هرمزگان به مقام قهرمانی درکشور که جایگاه واقعی این استان می باشد در راستای تحقق هر چه بیشتر انتظارات مردم با جدیت ادامه خواهیم داد.