مخابرات منطقه هرمزگان نسل چهارم اینترنت تلفن همراه را در شهر حاجی آباد راه اندازی کرد
   چاپ
۱۲:۴۵ - یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ / شماره : 81 / تعداد نمایش : 524

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه امیر یگانه مدیرمنطقه مخابرات منطقه هرمزگان اظهار کرد: نسل چهارم اینترنت تلفن همراه موسوم به ۴G در شهر حاجی آباد به بهره‌برداری رسید.
وی افزود: با توسعه پهنای باند در مناطق شمالی و غربی استان هرمزگان، امکان ارائه خدمات پهن‌باند برای مشترکان فراهم شده است و همراه اول در اولین گام نسل چهارم اینترنت را در شهر حاجی‌آباد اجرا و مورد بهره‌برداری قرار داده است.
مهندس یگانه با بیان این که در تمامی فازهای توسعه شبکه تلفن همراه در استان هرمزگان از این به بعد تجهیزات ۳G و ۴G استفاده خواهد شد، تصریح کرد: با این روش امکان استفاده مشترکان از خدمات اینترنت را در قالب تلفن‌های همراه افزایش خواهیم داد تا مردم بتوانند در مکان‌های بیشتری از اینترنت همراه بهره ببرند.
مهندس یگانه گفت: در حوزه غرب هرمزگان نیز پهنای باند افزایش یافته و امکان افزایش سرعت را برای مشترکان فراهم آورده‌ایم.
وی همچنین از برنامه‌ریزی ویژه مخابرات منطقه هرمزگان برای افزایش کیفیت اینترنت خانگی و تقویت خدمات پشتیبانی در سراسر استان خبر داد و عنوان داشت: تعرفه‌های جدید اینترنت خانگی کاهش یافته و مردم می‌توانند از طریق سامانه ۲۰۲۰ ضمن اطلاع از تعرفه‌های جدید، نسبت به ثبت نام جهت برقراری اینترنت پرسرعت خانگی با قیمت‌های جدید و کیفیت هر چه بهتر اقدام کنند.


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .