مخابرات منطقه در پی کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد ستاد اقامه نماز،شایسته تقدیر شد
   چاپ
۰۸:۰۶ - شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ / شماره : 2211 / تعداد نمایش : 30

مخابرات منطقه هرمزگان از بین صدو سه دستگاه ارزیابی شده در امر نماز در زمره دستگاههای برتر و شایسته مورد تقدیر قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان با حضور حجه الاسلام فروزان نژاد مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان ، مهندس امیر یگانه مدیر منطقه و جمعی از مدیران و کارکنان ،مراسم جشنی همزمان با اعیاد مبارک شعبانیه بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در نماز خانه ساختمان شماره دو برگزار شد .

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام فروزان نژاد در سخنانی ضمن تبریک این ایام خجسته به بیان صفات وویژگیهای وجودی ائمه اطهار(علیهم السلام )پرداخت .ایشان با اشاره به اهمیت برگزاری نماز جماعت اول وقت ، برگزاری نماز اول وقت در سازمان ها و ادارات را حائز اهمیت خواند و خاطر نشان کرد: ایجاد فضای نورانی در مساجد، حسینیه ها، مدارس و ادارات از برکات حق تعالی و نظام اسلامی و نشانه قدرت حکومت اسلامی است.

در ادامه این مراسم با توجه به کسب امتیازات بالا در ارزیابی های صورت گرفته توسط ستاد اقامه نماز ، مخابرات منطقه هرمزگان از بین ۱۰۳ دستگاه ارزیابی شده در زمره دستگاههای برتر و شایسته مورد تقدیر قرار گرفت .

گفتنی است، این لوح سپاس از طرف دکتر همتی استاندار استان هرمزگان و حجه الاسلام فروزان نژاد مدیر ستاد اقامه نماز استان  بدنبال ارائه عملکردی درخشان و موفقیت آمیز در چارچوب شاخصها و مصادیق تعیین شده

در راستای ترویج فرهنگ نماز به مهندس یگانه مدیر منطقه اهداء شد.


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .