سومین جلسه هم اندیشی،تدوین سیاستهای کلی و استراتژی در مخابرات شهرستان خمیر
   چاپ
۱۲:۲۱ - شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ / شماره : 941 / تعداد نمایش : 179

سومین جلسه هم اندیشی،تدوین سیاست های کلی و استراتژی با حضور مهندس امیر یگانه در مخابرات شهرستان خمیر برگزار شد.

سومین جلسه هم اندیشی،تدوین سیاست های کلی و استراتژی با حضور مهندس امیر یگانه مدیر مخابرات منطقه هرمزگان،مهندس مریدی نژاد معاون شبکه،مدیران وروسای ادارات مخابرات شهرستانهای بندرعباس،بندرخمیروحاجی آباد در شهرستان خمیربرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان این نشست با هدف بررسی مصوبات نشست قبلی و پیشرفت های اهداف و پروژه های در دست اقدام، برگزار و راهکارهای لازم در این خصوص ارائه شد.

مهندس یگانه و هیئت همراه درابتدای ورود به شهرستان خمیر با حضور در گلزارمطهر شهدا و غبارروبی و عطرافشانی، نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند .

مدیر مخابرات منطقه همچنین با حضوردر جمع کارکنان مخابرات شهرستان خمیراز نزدیک با آنها دیدار و گفت و گو کرد ودر جریان نظرات و مشکلات آنان قرار گرفت .مهندس یگانه در این دیدار ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه سراسر رحمت و برکت مبارک رمضان، بر تلاش مضاعف جهت توسعه وپیشبرد اهداف عالیه شرکت تاکید کرد .

دیدار با حجت الاسلام والمسلمین صفایی حائری امام جمعه تشیع، سیدعبدالجلیل قتالی امام جمعه اهل سنت ومیر هاشم خواستار فرماندار، از دیگر برنامه های مهندس یگانه و هیئت همراه در سفر به شهرستان خمیر بود.

 


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .