سرویس MPLS با امکانات فراوان در اختیار مشتریان تجاری و عمده شرکت مخابرات ایران
   چاپ
۰۸:۱۷ - شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ / شماره : 2187 / تعداد نمایش : 41

یک ارتباط اختصاصی برای سازمان‌ها  که با استفاده از آن هیچ کاربر دیگری امکان استفاده و دسترسی به این شبکه را ندارد.

مشتریان تجاری و عمده شرکت مخابرات ایران همانند بانک‌ها و مؤسسات مالی و ارگانها و سازمان‌های دولتی با استفاده از سرویس MPLS (VPN) شرکت مخابرات ایران می‌توانند با دسترسی به ارتباطات مجازی و اختصاصی سازمان خود از امکان استفاده از پهنای باند موردنیاز سازمان با هزینه مناسب برخوردار شوند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، بستر MPLS این شرکت همانند یک شبکه مجازی خصوصی امن یک ارتباط اختصاصی برای سازمان‌ها ایجاد می‌کند که با استفاده از آن هیچ کاربر دیگری امکان استفاده و دسترسی به این شبکه را ندارد.

همچنین از ویژگی‌های ذاتی این شبکه اختصاصی تجاری، تفکیک ترافیک یک سازمان از سازمان دیگر و استفاده از آدرس‌دهی بنا بر نیاز و طراحی شبکه داخلی مشترکان است.

بر اساس این گزارش فناوری MPLS برای سرویس‌های تجاری و سازمان‌های عمده یکی از مفیدترین بسترهای لازم است که با استفاده از پروتکل IP محور امکان اتصال سهل و آسان و امن پایدار سازمان‌های بزرگ و خواهان دیتای تجاری را فراهم می‌سازد.

همچنین از خواص ذاتی MPLSتفکیک کامل ترافیک یک سازمان از دیگر سازمان‌ها توسط سرویس‌دهنده است، بطوریکه چندین مشترک می‌توانند از آدرس‌دهی خصوصی بدون نیاز به ترجمه آن آدرس‌ها استفاده نمایند که این جداسازی ترافیک درنهایت شبکه MPLS (VPN) را تحقق می‌بخشد.

این پروتکل مشکلاتی همانند کند شدن رو ترها در شبکه‌های کلان و همچنین نیاز به‌سرعت و امنیت بیشتر در ارسال اطلاعات نسبت به سایر سرویس‌های مشابه و همچنین امکان مهندسی ترافیک برای مشتریان را فراهم می‌آورد.

از دیگر مزایای سرویس‌های MPLS می‌توان به عدم محدودیت در سرعت، پوشش جغرافیای محدوده ارائه سرویس و همچنین امکان تخصیص آدرس IP و برقراری سرویس با توپولوژی موردنیاز مشتری را اشاره کرد.


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .