دیدار معاونت اجتماعی مرزبانی هرمزگان با مهندس امیر یگانه مدیر منطقه

۱۵ مرداد ۱۳۹۷

سرگرد مهدی مراد پور معاونت اجتماعی مرزبانی استان با مهندس امیر یگانه مدیر منطقه دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه، سرگرد مهدی مراد پور معاونت اجتماعی مرزبانی استان با مهندس امیر یگانه مدیر منطقه دیدار و گفتگو کرد .

در این دیدارکه در راستای ضرورت همدلی و همراهی سازمانها و ارگان ها در رسیدن به جامعه ای به دور از آسیب ها و معضلات اجتماعی انجام شد، تقویت راهکارهایی جهت کاهش بروز و پیشگیری از مشکلات اجتماعی در سطح جامعه مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

مهندس امیر یگانه در ابتدای این دیدار ضمن ﺍﺑﺮﺍﺯ ﺧﺮﺳﻨﺪﻯ ﺍﺯ ﺣﻀﻮﺭ معاونت اجتماعی مرزبانی در مخابرات منطقه خاطر نشان کرد: خدمتگزاری و اهتمام جهت جلب رضایتمندی مردم استان، یکی از اهداف ارزشمند مخابرات منطقه است که همواره تلاش نموده است با ارائه خدمات و محصولات جدید، ضمن حفظ کیفیت و احترام به مشتری، موجبات توسعه شبکه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات در سراسر استان را فراهم کند.

سرگرد مراد پور نیز در این دیدار آسیب‌های اجتماعی و پرداختن به علل بروز و راهکارهای پیشگیری در جامعه امروزی را یکی از مباحث بسیار مهم و اساسی خواند وعنوان کرد: برای شناخت و بررسی معضلات اجتماعی، فرهنگی، زیرساخت وبسترسازی های مناسبی لازم است

معاونت اجتماعی مرزبانی با تاکید بر تعامل بیشتر مخابر ات منطقه با نیروی انتظامی، نقش مخابرات را در اطلاع رسانی از طریق فناوری اطلاعات وفضای مجازی بسیار مهم و حائز اهمیت خواند و افزود : گسترش روز افزون و حضور بسیار فراگیر فناوری اطلاعات در تمام زوایای جوامع انسانی موجب شده، تا از آن برای ارتباطات و تبادل اطلاعات و انتقال مفاهیم و محتوای هدفمند ، بهره گیری شود.

وی اطلاع رسانی در خصوص آسیب‌های اجتماعی و پرداختن به علل بروز و راهکارهای پیشگیری از طریق ارتباطات وفناوری اطلاعات را یکی از مهمترین ابزاری دانست که می تواند، نقش تعیین کننده ای در فرهنگ سازی، در سطح جامعه ایفا کند.

 

معاونت مرزبانی ادامه داد: برگزاری دوره های آموزشی با هدف آگاهی وکسب مهارت های رفتاری و نیز مدیریت و کنترل آسیب ‌های اجتماعی ،مهم ترین راه کاهش این معضل ها و مصون ماندن جامعه از تهدید ها است.