دومین جلسه هم اندیشی در سال ۹۷در مخابرات منطقه هرمزگان برگزار شد
   چاپ
۱۷:۰۳ - چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ / شماره : 890 / تعداد نمایش : 226

همزمان با ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و فناوری اطلاعات دومین جلسه هم اندیشی و تبیین سیاست و برنامه های جاری مخابرات منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان، همزمان با ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و فناوری اطلاعات دومین جلسه هم اندیشی و تبیین سیاست و برنامه های جاری با حضورمهندس امیر یگانه مدیر منطقه، معاونین،مدیران و کارکنان، با هدف برنامه ریزی و ارائه راهکارهای لازم جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.

در این نشست پس از تلاوتی چندازآیات کلام ا… مجید، مهندس یگانه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصت مناسبی برای استفاده از برکات  و رحمت الهی دانست .

مدیر منطقه هرمزگان سپس با اشاره به لزوم شناخت وآشنائی همه کارکنان با  سرویس های متنوع مخابراتی افزود : همه ما باید سرویسهای متنوع مخابراتی را در بیرون از سازمان معرفی و تبلیغ کنیم تا از این طریق در جهت جذب مشتری و درآمد بیشتر بهره ببریم .

مهندس یگانه حفظ مشتری‌های وفادار و جذب مشتری‌ها را یکی از مهم‌ترین اهداف شرکت دانست و خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی دستیابی به افزایش سود و درآمد بیشترمستلزم استفاده از روش های تبلیغاتی و معرفی سرویس های مخابراتی است که این امر مشارکت و همکاری همه مدیران و زیر مجموعه آنها را می طلبد . مدیر منطقه هرمزگان سپس با تشکر از مهندس سید مجید صدری مدیر عامل شرکت مخابرات ایران از حمایت بی شائبه ایشان در بحث رفاهیات کارکنان و نیروی انسانی و نیزپرداخت به موقع حقوق و مزایا قدردانی کرد.

در ادامه این جلسه از برندگان خوش شانس قرعه کشی طرح ۱۰۰۰ جوائز گوشی هوشمند نسل ۵/۴ در استان هرمزگان تقدیر شد

ارائه دیدگاه‌ها ،پیشنهادات و سوالات کارکنان در موضوعات مختلف و پاسخ مهندس یگانه به سوالات مطروحه پایان بخش جلسه هم اندیشی بود.


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .