دهمین جلسه هم اندیشی در مخابرات منطقه هرمزگان برگزار شد
   چاپ
۱۴:۱۵ - یکشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ / شماره : 1408 / تعداد نمایش : 286

مهندس امیر یگانه:باید با تقویت کانالهای فروش وارتباط موثر با مشتریان شاهد در آمد بیشتر وارائه سرویس های با کیفیت باشیم .

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان، دهمین جلسه هم اندیشی و تبیین سیاست و برنامه های جاری با حضورمهندس امیر یگانه مدیر منطقه،معاونین،مدیران و کارکنان، با هدف برنامه ریزی و ارائه راهکارهای لازم جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.

در ابتدای این نشست مهندس یگانه با تبریک اعیاد قربان و غدیر و آغاز هفته دولت خاطر نشان کرد: امید است بتوانیم حداکثر استفاده را از فیوضات معنوی این ایام مبارک و خجسته داشته باشیم. مدیر منطقه هرمزگان همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجائی و تمامی خدمتگزاران میهن اسلامی گفت: خدمت صادقانه به خلق خدا خیر و برکت را وارد شرکت می کند.مهندس یگانه اظهار امیدواری کرد مجموعه مخابرات منطقه هرمزگان در سایه الطاف ایزدی و عنایات خاصه حضرت ولیعصر(عج) در جهت پیشبرد اهداف عالیه نظام  موفق باشند .

مدیر منطقه هرمزگان با تاکید برتلاش در زمینه بررسی وشناسایی منابع در آمدی ووضعیت کانالهای فروش عنوان کرد : باید با تقویت کانالهای فروش وارتباط موثر با مشتریان شاهد در آمد بیشتر وارائه سرویس های با کیفیت باشیم .

در ادامه آقایان مویدی رئیس اداره برقراری و نگهداری ارتباطات دیتا  و دانش پژوه  مدیر سیستم های انتقال گزارشی از عملکرد حوزه خود را در قالب پاور پوینت ارائه کردند.

در این جلسه همچنین احکام انتصاب آقایان :

وحید هوشمند به سمت مدیر دفتر مدیریت منطقه

مجیدحاجی زاده به سمت مدیر فناوری و اطلاعات منطقه

علی صابری  مدیر ارتباطات سیار در حوزه مدیریت ارتباطات سیار

صادق ابراهیم نژاد به سمت رئیس اداره طرح و مهندسی ارتباطات سیار در حوزه مدیریت ارتباطات سیار

حسین زارعی به سمت  رئیس اداره نگهداری و مدیریت سیستمهای مخابراتی

سید اکبر صالحی  به سمت رئیس اداره پرداختها در حوزه مدیریت مالی و پشتیبانی

ابلاغ شد.

در انتها و درراستای برقراری ارتباط نزدیک ودریافت نقطه نظرات، دیدگاه‌ها ،پیشنهادات و انتقادات ،کارکنان در موضوعات مختلف سؤالات، راهکارها، وانتظارات خود را مطرح کردند که مهندس یگانه به سوالات مطروحه پاسخ داد.

 


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .