جلسه ویژه هماهنگی و نحوه خدمت رسانی نوروز ۹۸ درمخابرات منطقه هرمزگان برگزار شد.

۲۲ اسفند ۱۳۹۷

 

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان جلسه ویژه هماهنگی و نحوه خدمت رسانی نوروز ۹۸ با هدف تصمیم گیری و برنامه ریزی جهت ارائه خدمات مطلوب ارتباطی  به مسافرین و گردشگران  باحضور مهندس یگانه مدیر منطقه ،معاونین ،مدیران و روسای مراکز در سالن ویدئو کنفرانس مخابرات منطقه برگزار شد .

مهندس یگانه مدیر منطقه در این جلسه با تاکید بر آمادگی جهت ارائه خدمات ارتباطی با کیفیت و پایدار در ایام نوروز، تلاش همه جانبه و برنامه ریزی دقیق برای ارائه خدمات ارتباطی با کیفیت , مناسب در این ایام را خواستار شد.

مدیر مخابرات منطقه هرمزگان هدف از برگزاری این جلسه را هماهنگی و برنامه ریزی جهت ایجاد پوشش مناسب و تقویت پوشش ارتباطی سیار و تلفن ثابت در ایام نوروز و رسیدگی به مشکلات ارتباطی هموطنان عنوان کرد و یادآورشد :

مخابرات منطقه هرمزگان هم چون سنوات گذشته  با آمادگی کامل به منظور ارائه خدمات با کیفیت در خدمت  مسافران نوروزی و مشترکین است وامید است با همدلی و هماهنگی مجموعه مخابرات منطقه تمام زیرساخت ها ،امکانات و بسترهای لازم برای استقبال از مهمانان نوروزی در استان فراهم شود .

وی با بیان اینکه استان هرمزگان هر سال در ایام نوروز پذیرای تعداد زیادی از مسافران نوروزی است ، بر برنامه ریزی و هماهنگی لازم برای داشتن شبکه ارتباطی پایدار در تعطیلات نوروز ۹۸ و قرار گرفتن این موضوع در اولویت کاری تاکید کرد.