تقدیر امام جمعه شهرستان بندرعباس از عملکرد مخابرات منطقه هرمزگان

۲۵ تیر ۱۳۹۷

مهندس امیر یگانه مدیر منطقه به همراه معاونین و جمعی از مدیران با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بندرعباس، دیدار و گفتگو کردند.

تقدیر نماینده ولی فقیه در  استان و امام جمعه شهرستان بندرعباس از عملکرد مخابرات منطقه هرمزگان

مهندس امیر یگانه مدیر منطقه به همراه معاونین و جمعی از مدیران با حضور در دفتر آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بندرعباس، با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان ،مهندس یگانه درابتدای این دیدار ضمن تبریک میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) در گزارشی به تشریح عملکرد و ارائه وضعیت فعلی مخابرات منطقه پرداخت و برنامه های آتی شرکت را تشریح کرد و آیت آلله نعیم آبادی را در جریان آخرین وضعیت مخابرات استان در زمینه ی شاخص های تلفن همراه، ثابت ، دیتا و ….قرار داد.

در ادامه این دیدار ،حضرت آیت الله نعیم آبادی ضمن خوش آمدگویی و تبریک میلاد حضرت معصومه (س )وآغاز دهه کرامت ، از تلاشهای صورت گرفته در مخابرات منطقه وخدمت رسانی مطلوب این مجموعه تشکر کرد و از درگاه ایزد منان توفیق خدمت رسانی بیشتر با روحیه جهادی را خواستار شد .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بندرعباس در انتها یاد آور شد: با توجه به رشد و پیشرفت های سریع تکنولوژی، نیاز به توسعه در زمینه ارتباطات بیش از پیش احساس می شود،و نباید نیازها و مشکلات موجود در حوزه فناوری اطلاعات بین کشور ما و سایر کشورها ی پیشرو شکافی ایجاد کند.