بیست و یکمین جلسه هم اندیشی مخابرات منطقه هرمزگان برگزار شد

۱۶ مرداد ۱۳۹۸

مهندس امیر یگانه : آشنائی با محصولات ، تعرفه ها و مشتریان، منجر به رشد روز افزون فروش ، درآمد و رونق تولید خواهد شد .  

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان،بیست ویکمین جلسه هم اندیشی ، تبیین و تشریح سیاست های مخابرات منطقه با حضور مهندس امیر یگانه مدیر منطقه،معاونین،مدیران وکارکنان،با هدف تعامل بیشتر با کارکنان و ارائه راهکارهای لازم جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.

مهندس یگانه در ابتدای این جلسه ضمن تقدیر از همکاران پرتلاش شرکت مخابرات ایران منطقه هرمزگان به دلیل عملکرد رضایت بخش در جمیع شاخصهای ارتباطی و همچنین عملکرد موفق مجموعه ۲۰۲۰ (پشتیبانی ADSL )و۲۰۱۰ ( خدمات و محصولات دیتا )در استان خاطر نشان کرد : با پشتکار و تلاش بی وقفه همکاران و برنامه‌ریزی و پروژه محور کردن اقدامات که از نتایج  مثبت برگزاری منظم جلسات هم اندیشی است ، به لطف الهی توانستیم گام های موثری را در راستای رشد و ارتقای جایگاه استان برداریم .

وی شناسایی نیروهای مستعد و ایمان به توانمندی آنان را موجب رشد و پیشبرد اهداف سازمانی دانست و عنوان کرد : نیروی انسانی کارآمد ،نقش به سزائی در توسعه روز افزون و افزایش بهره وری سازمان دارد .

مهندس یگانه در ادامه ضمن تبریک انتصابات جدید در مخابرات منطقه (  صادق ابراهیم نژاد به سمت مدیر ارتباطات سیار استان ،غلامرضا پروری به سمت رئیس اداره طراحی سیستم های انتقال ،مریم امینی به سمت رئیس اداره رفاه ) تصریح کرد: امید است  در سال «رونق تولید » ، با همدلی و تعامل ،موجبات رشد و تعالی بیشتر مخابرات منطقه هرمزگان فراهم گردد.

مدیر منطقه با بیان اینکه مخابرات مانند فروشگاهی است که فروشندگان آن باید آشنائی کامل با محصولات ،تعرفه ها و شناخت مشتریان داشته باشند، افزود :آشنائی با محصولات ، تعرفه ها و مشتریان، منجر به رشد روز افزون فروش ، درآمد و رونق تولید خواهد شد .  

وی با اشاره به احداث ۱۶ سایت موبایل همراه اول در شرق استان و نیزپوشش آنتن دهی در روستاهای کرتی ،ونک،نگر پائین ،گزی و آبکوهی جاسک و رضایت اهالی این منطقه از عملکرد مخابرات استان یادآور شد : رضایت و خشنودی مردم از خدمت رسانی ،علاوه بر اینکه آثار و برکات فراوان مادی و معنوی را در مجموعه دارد، موجبات رضایت حق تعالی را نیز فراهم می کند  .

 در ادامه از ۱۵ نفر از بازنشستگان،با اهداء لوح و سکه تقدیر به  عمل بعمل آمد.

همچنین در این جلسه پرسش هایی از سوی همکاران در زمینه های مختلف مطرح شد که مهندس یگانه و برخی از مدیران با پاسخ‌های شفاف، به ابهامات و مشکلات مطروحه پاسخ دادند .

گفتنی است بیست و یکمین جلسه هم اندیشی همزمان از طریق ویدئو کنفرانس در مخابرات شهرستانهای توابع قابل رویت بود .