بیست و ششمین جلسه تبیین سیاست ها و برنامه های جاری مخابرات منطقه هرمزگان

۲۲ دی ۱۳۹۸

مهندس امیر یگانه :همیشه با تعامل ، همدلی ،جدیت وپشتکار، می توان در راه تحقق اهداف شرکت موفق بود .

بیست و ششمین جلسه تبیین سیاست ها و برنامه های جاری مخابرات منطقه هرمزگان به منظور تعیین اهداف  و تجزیه وتحلیل رویه ها با حضور مهندس امیر یگانه مدیر منطقه ، معاونین ، مدیران و رؤسای مراکز در سالن ویدئو کنفرانس مخابرات منطقه برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی، مهندس یگانه در ابتدای این جلسه با تسلیت شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همرزمانش عنوان کرد : مجاهدت و ایثار سردار سلیمانی برای حفظ و آرامش مرزهای اسلامی و تلاش برای کسب رضایت پروردگار ، او را نمونه یک الگوی عملی برای تمام بشریت کرد .

 مدیر مخابرات منطقه سپس با قدردانی از تلاشهای همکاران در پیشبرد برنامه ها واولویت های اساسی مخابرات منطقه خاطر نشان کرد : همیشه با تعامل ، همدلی ، جدیت و پشتکار، می توان در راه تحقق اهداف  شرکت موفق بود . وی ادامه داد: با تلاش و همت همکاران باید بیش از پیش شاهد جذب مشتریان باشیم و رضایت آنان را در دستور کار خود قرار دهیم. 

مهندس یگانه در ادامه این جلسه به وقوع  سیل در شهر  گاوبندی (پارسیان ) اشاره کرد و عنوان کرد : در آذر ماه سالجاری ، بارندگی شدید منجر به وقوع سیل شدید در شهر  گاوبندی (پارسیان ) شد ، در اثر  این سیل ، شبکه فیبر نوری و ارتباطات در چندین نقطه قطع شد که بلافاصله که با اعزام اکیپ فنی و پشتیبانی مخابرات منطقه در کمترین زمان و با تلاش خستگی ناپذیر همکاران ارتباطات مجدد برقرار شد ،این عملکرد ارزشمند نیز با تقدیر استاندار استان دکتر همتی همراه بود .  

در ادامه این جلسه مهندس صابری معاون شبکه و مهندس غفوری معاون تجاری گزارشی از عملکرد و فعالیتهای انجام شده را ارائه کردند و مدیر مخابرات منطقه تعهدات مورد انتظار هر حوزه و شهرستانها را مورد بحث و بررسی قرارداد.مدیران ستادی و روسای ادارات نیز در پایان، نظرات و پیشنهادات خود را در جهت رسیدن به اهداف مدنظر وموفقیت بیشتر مطرح کردند.

گفتنی است بیست و ششمین جلسه تببین سیاست های جاری همزمان از طریق ویدئو کنفرانس در مخابرات شهرستانهای توابع نیز قابل رویت بود.