بیست و دومین جلسه هم اندیشی در مخابرات هرمزگان برگزار شد

۰۶ شهریور ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان،بیست ودومین جلسه هم اندیشی ، تبیین و تشریح سیاست های مخابرات منطقه با حضور مهندس امیر یگانه مدیر منطقه،معاونین،مدیران وکارکنان،با هدف تعامل بیشتر با کارکنان و ارائه راهکارهای لازم جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.


مهندس امیر یگانه در ابتدای این جلسه که با آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید ، ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند، یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر را گرامی داشت و تصریح کرد : این ایام مبارک را به همه خدمتگزاران میهن اسلامی به ویژه همکاران پرتلاش و خدوم در مخابرات منطقه هرمزگان تبریک عرض می کنم و یاد آور می شوم ، همه ما باید با تاسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجائی و باهنر آنان را الگوی خود قرار دهیم. مدیر مخابرات منطقه افزود : این دو بزرگوار نمونه بارز خدمتگزاری صادق به ملت بودند که حتی لحظه ای از خدمت به خلق کوتاهی نکردند .
مهندس یگانه خاطرنشان کرد : بی‌تردید در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی سال «رونق تولید» نامگذاری شده است، همه مسئولان وکارمندان باید با تأسی از شهدای دولت، در راستای تحقق شعار سال، گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را فراهم آورند.
وی در ادامه با اشاره به سامانه پاسخگویی۲۰۱۰ یا مرکز تماس متمرکز ویژه مشتریان تجاری شرکت مخابرات ایران منطقه هرمزگان که به صورت ۲۴ ساعته ، پاسخگوی خدمات مورد نیاز مشتریان است ،عنوان کرد : باید ،مهارتها و توانایی ها برای پاسخگویی ومــــدیــــریت نیازها وخواسته های مشتریان افزایش یابد ، چراکه با تامین منافع و خواسته های مشتریان،منافع سازمان نیز تــــامین می شود ،لذا برقراری ارتباط درست با مشتریان ضمن کسب رضــــایـتـمـنـــدی آنان موجب پویایی و توفیق بیشتر شرکت می گردد ، بنابراین بایستی به مشتری از دید یکی از مهمترین سرمایه ها نگریست که ضمانت سودآوری را فــــــراهم می کند .

در ادامه این جلسه از جان فشانی و رشادت های ۱۷نفر از ایثارگران و آزادگان سرافراز مخابرات منطقه هرمزگان با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.
همچنین به مناسبت روزکارمند از تلاشهای شبانه روزی تعدادی از همکاران در حوزه فیبر نوری تقدیر به عمل آمد و ۱۷ نفر از بازنشستگان نیز ،با اهداء لوح و سکه مورد تقدیر قرار گرفتند .
گفتنی است بیست و دومین جلسه هم اندیشی همزمان از طریق ویدئو کنفرانس در مخابرات شهرستانهای توابع قابل رویت بود .

 

زباله‌دان