بیستمین جلسه هم اندیشی مخابرات منطقه هرمزگان برگزار شد

۱۰ تیر ۱۳۹۸

مهندس امیر یگانه : شناخت کافی از مشکلات ارتباطی مردم باید یکی از دغدغه های اصلی شرکت باشد .

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان،بیستمین جلسه هم اندیشی ، تبیین و تشریح سیاست های مخابرات منطقه با حضور مهندس امیر یگانه مدیر منطقه،معاونین،مدیران وکارکنان، با هدف تعامل بیشتر با کارکنان و ارائه راهکارهای لازم جهت دستیابی به اهداف مخابرات منطقه در سالن اجتماعات برگزار شد.

مهندس یگانه مدیر منطقه در ابتدای این جلسه با تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع)، پیروی از مکتب اهل بیت (ع) را موجب رستگاری دانست و یادآور شد : راه سعادت و رستگاری در پرتو منویات اهل بیت(ع) نهفته است. ایشان با اشاره به میزبانی استان از چهار شهید گمنام ،یاد و خاطره همه شهدا ،آزادگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت .

مدیر مخابرات منطقه هرمزگان سپس با ارائه گزارشی از عملکرد مخابرات منطقه در روستاهای استان بر لزوم ارائه خدماتی ارتباطی بهینه  و با کیفیت  در مناطق روستایی تاکید کرد و اظهار داشت : ارائه خدمات ارتباطی مطلوب فرصتهای زیادی برای کارآفرینی، بهبود تولید و افزایش سطح درآمد، ایجاد می کند .

وی در ادامه سخنان خود ، احترام به مشتری و خواسته او را از اولویت های اهداف مخابرات منطقه برشمرد و خاطر نشان کرد :  باید با ارائه خدمات بهینه به  مشتری او را به سوی حرفه ای بودن پیش برد، بدین معنا که تقاضای او در اسرع وقت انجام گیرد و مشکل ارتباطی او برطرف گردد تا در صورت نیاز مجدد به ارائه محصولات مخابراتی سراغ محصولات رقیب نرود .

مهندس یگانه با بیان اینکه شناخت کافی از مشکلات ارتباطی مردم باید یکی از دغدغه های اصلی شرکت باشد به سامانه ۱۹۵ اشاره کرد و اظهار داشت :این سامانه در راستای افزایش رضایت مشتریان و پاسخگویی به شکایات مشتریان می باشد که باید موارد مطرح شده پیگیری و گزارش لازم در حداقل زمان ممکن ارائه شود .

مدیر منطقه هرمزگان صبر،توکل و امید را سه عامل مهم در پیشرفت سازمان و رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده دانست و عنوان کرد : وقتی مبنای تصمیم هر مدیر تقوا و توکل به خداوند باشد، خدمت رسانی به اقشار جامعه صادقانه و خالصانه انجام می گیرد و حق کارگری ضایع نمی گردد .

 در ادامه این جلسه از ۱۰ نفر از بازنشستگان،تقدیربه عمل بعمل آمد. همچنین برندگان مسابقات دارت و گل کوچیک در سومین همایش پیاده روی خانوادگی جوائز خود را دریافت کردند .

در این جلسه پرسش هایی از سوی همکاران در زمینه های مختلف مطرح شد که مهندس یگانه و برخی از مدیران با پاسخ‌های شفاف، به ابهامات و مشکلات مطروحه پاسخ دادند .

گفتنی است بیستمین جلسه هم اندیشی همزمان از طریق ویدئو کنفرانس در مخابرات شهرستانهای توابع قابل رویت بود .