بیانیه مهندس امیر یگانه به مناسبت حماسه تاریخی نهم دی ماه
   چاپ
۰۸:۳۷ - شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۶ / شماره : 52 / تعداد نمایش : 346

بسم الله الرحن الرحیم

مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد.
( (مقام معظم رهبری

روز نهم دی، روزی تاریخی و ماندگار و نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.
در این روز ، ملت همیشه در صحنه و ولایتمدار ایران اسلامی نشان دادند دشمنان خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند.
روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکنی ها به مقدسات در روز عاشورای حسینی است. مردم در ۹ دی ماه سال ۸۸ در یک حضور به یادماندنی خواسته و اعتقادات خود را یکبار دیگر بیان کردند و از یک امتحان بسیار دشوار سربلند بیرون آمدند .
مخابرات منطقه هرمزگان ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی با آرمان های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام راحل (ره) ، شهیدان انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمانان جهان حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی ) تجدید میثاق نموده و پاسداری از اصل ولایت فقیه را دفاع از ارزش های اسلامی و فرهنگ عاشورایی دانسته و آمادگی خود را در راه پاسداری از حریم مقدس ولایت و حفاظت از دستاورد های انقلاب اسلامی اعلام می دارد .

امیر یگانه
مدیر منطقه هرمزگان


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .