برگزاری جلسه هم اندیشی مخابرات هرمزگان در آستانه سال نو
   چاپ
۱۱:۴۷ - یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ / شماره : 631 / تعداد نمایش : 233

مهندس یگانه مدیر منطقه هرمزگان ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید از زحمات و خدمات همکاران و پرسنل زیر مجموعه تقدیر و تشکر کرد .

به گزارش روابط عمومی، جلسه هم اندیشی در سال ۹۶ با حضور مهندس یگانه مدیر منطقه ،معاونین و روسای ادارات تابعه و کارکنان مخابرات منطقه هرمزگان در محل سالن کنفرانس و اجتماعات این منطقه برگزار گردید.
در ابتدای این نشست ،مهندس یگانه مدیر منطقه هرمزگان ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید از زحمات و خدمات همکاران و پرسنل زیر مجموعه تقدیر و تشکر کرد .
همچنین در این جلسه مهندس یگانه به مواردی کلیدی جهت پیشرفت و تعالی شرکت در مسیر اهداف عالیه انقلاب و نظام اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: حضور مستمر مدیران،معاونین و روسا در صفوف نماز جماعت و ارتباط معنوی با خداوند سبحان برکات زیادی در زندگی و کار ایجاد می کند و باید این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهیم .
وی افزود:حفظ شئونات و پوشش مناسب اسلامی جهت همکاران و پرسنل زیر مجموعه ،احیاء امربه معروف و نهی از منکر وتذکرلسانی وظیفه همگانی است . در پایان وی از همکارانی که به افتخار بازنشستگی نائل شده و می شوند تقدیر و برای آنها و خانواده های بزرگوارشان آرزوی صحت و سلامتی و موفقیت را از خداوند منان طلب کرد.
در ادامه این نشست که در سالن اجتماعات با حضور مدیران و کارکنان مخابرات منطقه هرمزگان برگزار گردید،مهندس یگانه مدیر منطقه هرمزگان هدف خود را از این دیدار پاسخگویی مستقیم،بررسی مشکلات،پیشنهادات و انتقادات سازنده کارکنان دانست و تصریح کرد:ترکیب مدیریت مخابرات هرمزگان همیشه از انتقادات و پیشنهادات راهگشا استقبال می کند چرا که متعقدیم اگر نقد سازنده باشد به طور قطع این نظرات ضامن موفقیت و پیشرفت سازمان خواهد بود .
در ادامه این جلسه،پرسش هائی از سوی همکاران مطرح شد که مهندس یگانه و برخی از مدیران با پاسخ‌های شفاف، به ابهامات و مشکلات مطروحه پاسخ دادند .


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .