افتتاح ۱۴۲۴ پروژه ارتباطات و فناوری اطلاعات توسط ریاست محترم جمهور
   چاپ
۲۱:۳۲ - چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ / شماره : 544 / تعداد نمایش : 462

همزمان با سومین سفر استانی رئیس جمهور دکتر حسن روحانی به استان، ۱۴۲۴پروژه ارتباطی و مخابراتی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

با حضور جناب دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران ۱۴۲۴ طرح ارتباطی و مخابراتی با اعتباری بالغ بر۲۴۳ میلیارد تومان از طریق ویدئو کنفرانس در استان هرمزگان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان،همزمان با سومین سفر استانی رئیس جمهور دکتر حسن روحانی به استان، ۱۴۲۴پروژه ارتباطی و مخابراتی با حضور دکتر موثقی معاون وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات با اعتباری بالغ بر۲۴۳ میلیارد تومان از طریق ارتباط ویدئوکنفرانس درمخابرات منطقه هرمزگان افتتاح وبه بهره برداری رسید.

 

در این مراسم دکتر موثقی معاون وزیر ارتباطات ، بصورت ارتباط ویدئو کنفرانس، گزارش مختصری از طرح‌های قابل افتتاح حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به رئیس جمهور ارائه نمود.
دکتر روحانی نیز ضمن تشکر از همه دست اندرکاران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطر نشان کرد: در چهار و نیم سال گذشته کار بزرگی توسط بخش خصوصی در زمینه ارتباطات در کشور انجام گرفته است .
گفتنی است از مجموع طرحهای ارتباطی که امروز مورد بهره برداری قرار گرفت ۳۱۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۵۳ میلیارد تومان مربوط به حوزه مخابرات منطقه هرمزگان می باشد .

 

همچنین مهندس آذری جهرمی در سفر به استان هرمزگان به نمایندگی از دکتر روحانی در جلسه شورای اداری شهرستان های بندر خمیر و بندرلنگه شرکت و با مردم این مناطق نیز دیدار کرد.


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید دیدگاه خود را درج کنید .