سومین جلسه هم اندیشی تبیین سیاستهای کلی و استراتژی حوزه شرق استان
   چاپ
۱۱:۴۵ - یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ / شماره : 860 / تعداد نمایش : 206

کنترل پروژه میدانی شاخص های مخابراتی ادارات حوزه شرق استان در شهرستان جاسک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه، سومین جلسه هم اندیشی تبیین سیاستهای کلی و استراتژی حوزه شرق استان با حضور مهندس امیر یگانه مدیر منطقه هرمزگان، وروسای ادارات مخابرات جاسک بشاگرد، سیریک ،رودان و میناب در شهرستان جاسک برگزار شد . در این نشست وضعیت فعلی برنامه های در دست اجرا تشریح و مشکلات و مسائل مخابراتی و ارتباطی ادارات حوزه شرق استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت وتصمیمات ویژه ای با رویکرد بهبود فرآیندهای خدمت رسانی به مردم اتخاذ شد.

مهندس یگانه مدیر مخابرات منطقه هرمزگان و هیئت همراه در ابتدای ورود به شهرستان جاسک با حضور در گلزار شهدای گمنام این شهرستان با آرمانهای والای شهیدان تجدید میثاق کردند.

مدیر مخابرات منطقه همچنین با حضور در جمع کارکنان مخابرات شهرستان جاسک از نزدیک در جریان نظرات و مشکلات آنان قرار گرفت که تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد.

مدیر منطقه هرمزگان سپس با حضور در روستاهای کرتی،راس المیدان،کریرک و آبکوهی و جمع صمیمی اهالی آن منطقه و با هدف اطلاع ازوضعیت ارتباطی این روستاهاو محدویت های موجود،دستورات لازم را جهت بررسی و رفع مشکلات بخش مخابراتی و ارتباطی در این روستاها صادر کرد .

دیدار با حجت الاسلام مناقبیان امام جمعه و امیر دریادار عباسی فرمانده منطقه دوم ولایت و نیزبازدید از منطقه حوزه شرق جاسک (لیردف) از دیگر برنامه های مهندس یگانه و هیئت همراه در سفر به شهرستان جاسک بود. در این  دیدارها ارایه راهکارهای مناسب در جهت بهبود وضعیت و  افزایش سطح کیفی خدمات مخابراتی به مردم و و زیرساخت های لازم برای توسعه پایدار  در موضوعات تلفن ثابت، اینترنت پرسرعت، آنتن دهی تلفن همراه در شهرستان جاسک مورد بحث و بررسی قرار گرفت .


منفیمثبت (بدون امتیاز)
نظرات شما